PHP Developer

  • Red Sky
  • Szczecin, Poland

Oferta

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych start-upów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Zostań częścią innowacyjnego projektu NOAH, który ściśle współpracuje z naszym partnerem NOAH Advisor, wspólnie tworząc jedną z najbardziej prestiżowych konferencji biznesowych NOAH Conference, która obecnie odbywa się trzy razy do roku (Berlin, Londyn, Tel Aviv).

Zadania:

  • rozwój aplikacji webowych
  • utrzymywanie istniejącego kodu (ok. 20% czasu)
  • rozwój aplikacji mobile (opcjonalnie, jeżeli interesuje Cię React Native)

Oprócz wynagrodzenia oferujemy:

  • pracę przy innowacyjnym projekcie, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami   biznesowymi z całego świata
  • budżet na udział w konferencjach branżowych na całym świecie
  • 100% finansowania na książki, szkolenia i inne materiały
  • pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit

Wynagrodzenie: 5 000-9 000 PLN netto B2B

Wymagania

  • dobra znajomość PHP, MySQL, PostgreSQL oraz Git
  • doświadczenie z przynajmniej jednym framework’iem PHP: Symfony, Laravel
  • dobra znajomość OOP/SOLID/wzorców projektowych oraz tworzenia testowalnego i łatwego w zarządzaniu kodu
  • dbałość o jakość kodu
  • chęć poznawania nowych technologii

Dodatkowo mile widziane doświadczenie z:

  • znajomość Laravel w stopniu mid
  • podstawowa znajomość Magento
  • znajomość metodologii DDD, architektury hexagonalnej oraz warstwowej
  • znajomość architektury Microservices
  • znajomość Node.js oraz JavaScript / TypeScript
  • znajomość React.js