Marketing Specialist

  • Red Sky
  • Szczecin, Poland

Oferta

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych start-upów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Zadania:

  • definiowanie grup odbiorców w oparciu o persony

  • określenie sposobu dotarcia i komunikacji z odbiorcami

  • prowadzenie działań content marketingowych - na blogach, formach, youtubie i innych kanałach, które zostały zidentyfikowane podczas analiz

  • prowadzenie działań mających na celu wsparcie sprzedaży i budowanie social proof’a

  • budowanie i dbanie o community zbudowane wokół produktu

  • media buying z optymalizacją na konwersje

Oprócz wynagrodzenia oferujemy:

  • pracę przy innowacyjnych projektach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii

  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata

  • budżet na udział w konferencjach branżowych na całym świecie

  • 100% finansowania na książki, szkolenia i inne materiały

  • pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit

Wynagrodzenie: 5000 - 9000 zł netto B2B

Wymagania

  • znajomość narzędzi do analizowania efektów prowadzonych kampanii

  • dobra znajomość Google AdWords, Facebook Business Manager oraz tematyki SEO i SEM

  • znajomość zagadnień związanych z Content Marketingiem i dystrybucją treści

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • kreatywne podejście do problemów, spryt

  • nastawienie na wynik i realizację celów – efektywność w działaniu

  • duża samodzielność w działaniu i inicjatywa

  • elastyczność w działaniu, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • minimum dwa lata doświadczenia w podobnej roli