IT Business Analyst @ JamesEdition

  • Szczecin, Poland

Oferta

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły
i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych start-upów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Zostań częścią ekskluzywnego projektu JamesEdition, wprowadzającego na rynek luksus.  Pracujemy w środowisku, w którym jest z kim porozmawiać i wymienić się cenną wiedzą :)

Zadania:

- pozyskiwanie wymagań biznesowych dla rozwijanego produktu

- analiza stanu obecnego i docelowego dostępnych funkcjonalności w produkcie

- przygotowywanie specyfikacji i dokumentacji dla nowych funkcjonalności

- analiza procesów biznesowych

- przygotowywanie i realizacja testów funkcjonalnych

Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy:

- pracę przy innowacyjnych projektach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii

- dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata

- 100% finansowania udziału w konferencjach branżowych w całej Europie

- budżet na książki, szkolenia i inne materiały

- pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne

Wymagania

- umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne

- umiejętność tworzenia specyfikacji funkcjonalnej i modelowania procesów biznesowych

- doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku

- samodzielność w działaniu i orientacja na cele

- dobra znajomość języka angielskiego

- systematyczność oraz doskonała organizacja czasu pracy

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole